Paslaugos

 • Baltas Miškas teikia socialinės medijos ir bendruomenės vystymo paslaugas įmonėms ir individualiems asmenims norintiems sukurti savitą prekės ženklą.

   

  Siūlome šias paslaugas:

   

  Pop-up erdvės nuoma. Kartais interneto galimybių nepakanka, ir norisi pamatyti, paliesti, pauostyti. Pop-up tai pigiausias ir greičiausiai įgyvendinamas projektas leidžiantis pirkėjams pažinti jūsų produktus iš arčiau. Domina!

  Socialinių tinklų administravimas. Dirbantiems mados, dizaino ir kitose paslaugų srityse, Facebook, ir Instagram išlieka nepakeičiamais komunikacijos kanalais. Nuo 2013 kaupiame realią darbinę patirtį auginant savo bendruomenę kuri dabar siekia 27000 Facebook fanų, ir 3000 Instagram sekėjų. Domina!

  Naujienlaiškių kūrimas. Visi esame pavargę nuo nuobodžių naujienlaiškių. Juos trinam net neatsidare. Bet naujienlaiškis gali būti visai kitoks. Mes tikime, kad naujienlaiškiai gali būti vertingi ir laukiami. Naujienlaiškis tai priemonė kurios pagalba galite kitu kampu pristatyti save ar savo veikla. Paslaugos prikėjams perteiksime patirtį sukauptą kuriant naujienlaiškį Žavimės... kurio kiekvieną laišką vidutiniškai skaito daugiau nei 40% prenumeratorių. Domina!

   

  Parašykite lape@baltasmiskas.lt arba skambinkite 8 693 11260 arba užsukite į Balto Miško krautuvę pabendrauti gyvai. Visada laukiame!