Prekių katalogas

Belaukiant drabužių prenumeratos

2022-07-07

Sveiki,


Prieš kurį laiką atrodžiusi, kaip jau visai netolima ateitis, drabužių prenumerata, iki šiol netapo kasdienybe.

Manėme, kad paslaptingi algoritmai gebės nuspėti mūsų skonį geriau nei mes patys. Tačiau nepaisant daugelio bandymų ir kelių gana sėkmingų startuolių, kol kas toks apsipirkimo būdas, dažnai vadinamas “clothing in a box”, išlieka nišinis.

Stitchfix yra bene sėkmingiausias toks startuolis. Trumpo klausimyno pagalba Stitchfix atrinks penkių drabužių rinkinį, atrinktų stilistų iš daugiau nei 1000 prekių ženklų kolekcijų. Gavus siuntinį, vartotojas turi tris dienas nuspręsti ką pasilikti, ir tiems gaminiams įsigyti gauna 25% nuolaidą.

Urban Outfitters siūlo šiek tiek kitokį sprendimą. Platformoje Nuuly už 88 usd mokestį per mėnesį, gaunate šešis gaminius, kuriuos mėnesio gale grąžinate. Grąžinimas nemokamas ir prieš grąžinant drabužių nereikia skalbti ar valyti. Patikusį gaminį galite įsigyti ir pasilikti. Tai būdas už fiksuotą sumą nuolatos dėvėti naujus gaminius ir atrasti naujus stilius.

Prenumeratos paslaugų tiekėjų yra kiekvienam skoniui, nuo biuro drabužių, apatinių, iki madingos vaikų aprangos.

Net jei greitu metu neatsiras algoritmų gebančių tobulai nuspėti mūsų skonius, prenumerata suteikia privalumų jau šiandien. Pirma, prenumeratos sutaupo laiko, nes nededant jokių pastangų, tiesiog numatytu laiku sulaukiate dėžės su stilisto atrinktais sezoniniais drabužiais. Antra, prenumeratos leidžia sutaupyti, nes taip įsigytiems drabužiams dažniausiai taikomos ženklios nuolaidos. Trečia, prenumerata leidžia atrasti naujus prekių ženklus ir stilius.


Balto Miško Lapė