Beribiai megztiniai

2020-10-02

Jau keletą metų, prasidėjus rudeniui nustembu. Stebina Lietuvos megztukų gamintojai. Tokios kokybiškos įvairovės būtų sunku rasti net greitosios mados parduotuvėse. Nuolatinio progreso dėka, vietinių gamintojų augimui ribų nesimato.

Kas slypi už šio kūrybinio ir kokybinio proveržio nėra visiškai aišku. Turbūt mezginių srityje susitiko paklausa ir pasiūla. Lietuviai mėgsta nešioti megztukus, o gamintojai jau yra tapę ekspertais. Todėl nuolatos girdime klientų atsiliepimus apie Lietuvoje gamintų megztinių aukštą kokybę ir malonų dėvėjimą.

Kiekvienas prekės ženklas turi savitą veidą, atspindinį kūrėjų skonį. Pristatome penkis prekių ženklus žinomus savo megztais kūriniais ir jų iškirtinumus.

  • Robi Agnes gerai žinomas prekės ženklas visada turi didelį pasirinkimą over size tipo megztukų ir kardiganų ir matyt plačiausią asortimentą.
  • Ag Design nuosaikūs klasikiniai modeliai ir spalvos, visada naudoja aukščiausios kokybės siūlus.
  • Mezgės drąsūs ir itin stilingi, ryškios spalvos drąsūs modeliai, klientai juos myli ir tai viena iš retų megztų gaminių prekės ženklų, kurie turi plačią vasaros kolekciją.
  • Lana Erunt prabangių sudėčių, klasikinio dizaino megztukai už prienamas kainas. 
  • Coocoomos žiemos kolekcijoje visada pasiūlo kašmyro gaminius.  

Sunku išsirinkti? Susisiekite su manimi, visada su malonumu pagelbėsiu.

Balto Miško Lapė