by Kristi Andress AUSKARAI "CELEBRATE LIFE & LOVE"

 • Kraunamos nuotraukos
 • Išskirtiniai auskarai "CELEBRATE LIFE & LOVE". Pagaminti iš itin lengvo akrilo medžiagos, tad yra lenvučiai ir nevarginantys ausų. Sukurti vakarui, tačiau puikiai tinka ir dienai. Užsegimas- 925 sidabras. Pakuotę sudaro: dėžutė "HAPINESS DELIVERY", apsauginis auskarų maišelis, valymo servetėlė ir atvirutė vardui užrašyti, tad puikiai tinka dovanai! Palepink save ar mylimą draugę šia dovana, nes gyvenimą švęsti reikia kasdien!

  Sudėtis ir priežiūra:

  100% akrilas, užsegimas 925 sidabras.

  Šis ypatingas aksesuaras buvo pagamintas lėtai, kruopščiai ir su meile. Tinkama jo priežiūra leis auskarais džiaugtis ilgus metus. Mūsų naudojamas akrilas yra atsparus įbrėžimams, tačiau subraižyti jį vis tiek įmanoma. Elkitės su jais rūpestingai ir dėmesingai ir jie išlaikys puikią išvaizdą. Dažniausiai įbrėžimai atsiranda dėl neatsargaus laikymo ar nešiojimo su kitais metaliniais papuošalais. Labai svarbu, kad auskarai būtų laikomi atskirame apsauginiame maišelyje ir „KRISTI ANDRESS“ dėžutėje, kuri leidžia nesiliesti su kitais metaliniais papuošalais. Norėdami valyti akrilo paviršių, tiesiog naudokite sausą minkšto audinio „KRISTI ANDRESS“ servetėlę ir švelniai nuvalykite. Nenaudokite jokių valiklių, kurių pagrindą sudaro amoniakas, tokių kaip dauguma stiklo valymo priemonių. Rekomenduojame: vengti purkšti kvepalus, dezodorantus ar plaukų lakus ant auskarų. Stenkitės išlaikyti auskarus sausus nuolat. Mes naudojame sidabrinius auskarų užsegimus, kurie gali sugadinti.

  Dydžių lentelė:

  Aukštis: 4/4,5cm

  Plotis: 1/4cm   

  Papildoma informacija: Prekės pristatymas NEMOKAMAI!*

  Pirkimo internetu sąlygas galite rasti - http://www.baltasmiskas.lt/pirkimo-salygos

  Lapė lauks Jums kilusių klausimų elektroniniu paštu lape@baltasmiskas.lt bei mobiliuoju telefonu 869311260      

 • Baltas miškas rekomenduoja

  Bad Hunter rankinė

  "Ši Bad Hunter rankinė iš pirmo žvilgsnio atrodo visiškai paprasta, niekuo nepretenzinga, kitas pasakytų, gal net neįdomi. Bet, drąsiai galiu sakyti, kad mus ir dar daugelį mūsų klienčių ji pavergė savo patogiomis formomis, talpumu svarbiausių daiktų ir praktiškumu. Gal kam praktiškas asocijuojasi su neįdomu, bet patikėkite šią rankinę priderinsite prie visko ir prie vasarinių rūbų ir prie žieminių ir prie pavasarinių ir prie rudeninių ir džiaugsitės, kad ją turite. Rankinė pagaminta iš kokybiškos odos, turi patogią reguliiuojamą rankeną bei magnetinį užsegimą. Aš čia nešiuojuosi: piniginę, telefoną, raktus, mažą kosmetinę, užrašų knygelę, tušinuką, telefono pakrovėją ir šukas. Gal šis mano rankinės turinio atskleidimas pagelbės renkantis, nes žinosite kiek daiktų čia telpa. Ir dar, jeigu norite ir svajojate apie ją, imkite kai matote, kad yra, nes mes jos amžinai neturime ir mūsų miela dizainerė jas siuva rankomis, todėl kartais gali tekti jos palaukti." J. 

  7900