Mokomės pirkti internetu

2020-03-18

Pirkimas internetu nėra naujiena, bet iki šiol labiau asociavosi su patogumu ar platesniu pasirinkimu. Šiomis dienomis internetinė prekyba staiga tapo būtinybe.

Anot statistikos departamento, beveik pusė suaugusių Lietuvos gyventojų 2019 bent kartą pirko internetu. Galima prognozuoti, kad Pandemija bent jau šia statistiką ženkliai pagerins. 

Tiems kas iki šiol internete apsipirkinėjo tik retkarčiais arba visai nepirko, siūlome keletą patarimų, kurie padės pirkti lengviau:

 

Dydis

Vienas dažniausių klaustukų, nes dydžiai skiriasi. Įvairių gamintojų dydžių lentelės gali skirtis keletu centimetrų. Todėl jeigu abejojate rašykite “Online pokalbis” chato programėleje, tuomet patarsime iškart arba el. paštu. Visais atvejais patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią dydį.

 

Keitimas ir gražinimas.

Nesijaudinkite jei nusipirkote prekę, bet gavę ir pasimatavę vis tik turite abejonių dėl dydžio ar kitų gaminio savybių. Tokiu atveju skambinkite arba rašykite mums. Visada pasiūlysime nemokamai atsiųsti kito dydžio ar spalvos drabužį, kad namuose patogiai ir laiko nespaudžiami pasimatuotumėt ir apsispręstumėt, kuris variantas priimtiniausias.

 

Baimės dėl apmokėjimo

Kai kurie iš mūsų turime nerimą keliančias mintis, kad užsakius ir sumokėjus pinigus prekės neatkeliaus. Tiems kas dėl to nerimauja siūlome pasirinkti apmokėjimą pristačius prekę, tokiu atveju būsite ramūs, nes apmokėsite tik kai prekė pasieks Jus.  

 

Baltas miškas el. parduotuvė = Baltas Miškas krautuvė

Internetinėse parduotuvėse neišvengiamai trūksta betarpiško žmogiško kontakto. Tai viena iš priežasčių kodėl mes dažnai ir primygtinai akcentuojame, kad tiems kam patinka Baltas Miškas krautuvės jaukumas ir aptarnavimas, gali tikėtis tokio pat dėmesio ir perkant online. Šis dėmesys gali pasireikšti šiek tiek kitomis skaitmeninėmis formomis, bet yra vienodai nuoširdus.