Valiuta:
 

ODDEN MOOD žvakė PURE

 • Žvakė „Pure“ – tai išskirtinis, 100 procentų natūralus ramybės ir pusiausvyros šaltinis. Žvakė sukurta naudojant tik natūralius eterinius aliejus todėl gali būti naudojama aromaterapijos tikslais. Žvakės aromatas padeda sumažinti įtampą ir nusiraminti.

  Pagrindinės kedro natos turi raminamąjį, protą ir nervus atpalaiduojantį poveikį. Gali sumažinti nerimą ir subalansuoti emocijas. Ši aromaterapinė žvakė turi pelargonijų eterinio aliejaus, kuris mažina stresą, gerina protinę ir emocinę būklę. Veikia raminamai, neblaško ir gerina bendrą savijautą. Citrusinių vaisių aromatas, kurio pagrindą sudaro bergamočių eterinis aliejus, slopina nervinę įtampą, mažina nuovargį ir stresą, gali pagerinti atmintį ir pakelti nuotaiką.

  Ši žvakė sukurta ir supakuota ODD‘EN MOOD studijoje Vilniuje. Žvakė pagaminta iš 100 proc. natūralaus, veganiško sojų vaško. Naujos kartos šilkinė dagtis užtikrina, kad žvakė degtų ilgiau, tolygiau ir intensyviau skleistų malonų aromatą. Šilkinė dagtis neturi švino ir cinko todėl yra draugiška aplinkai. 

  Viršutinės natos
  Bergamotės (bergamot)

  Širdies natos
  Pelargonijos (geranium)

  Apatinės natos
  Vetiverijos (vetiver)
  Kedro mediena (cedarwood) 

  Talpa: 180 ml. 435 g
  Degimo trukmė: 35-40 valandos
  Sudėtis: Sojų vaškas, kvapiosios esencijos 

  Papildoma informacija: Prekės pristatymas NEMOKAMAI!

  Pirkimo internetu sąlygas galite rasti - http://www.baltasmiskas.lt/pirkimo-salygos

  Lapė lauks Jums kilusių klausimų elektroniniu paštu lape@baltasmiskas.lt bei mobiliuoju telefonu 869311260    

 • Baltas miškas rekomenduoja