Pardavimai ir išpardavimai

2020-08-07

Apsilankius naujoje internetinėjė parduotuvėje aš pirmiausia užsuku į dvi skiltis: suknelės ir išpardavimai. Nežinau kodėl, bet iš tų dviejų kategorijų nusprendžiu ar likti ir toliau pasižvalgyti ir gal kažką įsigyti, ar jau eiti kitur.

Todėl nenuostabu, kad ir Balto Miško išpardavimų skiltis sulaukia mano išskirtinio dėmesio.

Baltasmiskas.lt išpardavimų skiltį rasite ištisus metus. Pas mus nėra tokio ryškaus sezoninio išpardavimo, kaip greitosios mados parduotuvėse todėl Baltame Miške SALE skiltis pasipildo nuolatos. Prekės į šia skiltį patenka dėl kelių priežasčių. Drabužiai ten nukeliauja keičiantis sezonams, odos gaminiai ir papuošalai SALE skiltyje gali atsidurti dėl pvz. išbaigtų gamybos priemonių. Į SALE skiltį taip pat patenka mažiau dėmesio sulaukę modeliai arba gaminiai, kuriuos kūrėjai dėl vienokiu ar kitų priežasčių nori išsiparduoti. Kaip matote, Baltas Miškas SALE skiltis yra spalvingas mišinys, kuriame daugelis gali rasti kažką įdomaus.

Kadangi Baltas Miškas SALE skiltis yra netipinė joje rasite ir sezoninius gaminius. Šiuo metu rasite tikrai puikių rudens sezono prekių.