Valiuta:

Prekių katalogas

Agnės Gilytės kapsulinė kolekcija

Agnės Gilytės kapsulinė kolekcija pristatoma Baltas Miškas Marriott krautuvėje. 

Agnė Gilytė supranta drabužius ir juos dėvinčius žmones. 

Drabužiai įgauna parsmę tik kontekste su aplinka, sąlytyje su asmenybe. Dar iki pamatant gaminius gyvai, Agnės drabužių pristatymai tarnauja, kaip mažas langas į visapusiškai išmąstytą kūrybinę visatą. Toje visatoje marškinėliai turi aiškiai apibrėžtą funkciją, yra instrumentas pasiekti užsibrėžtų estetinių tikslų.

Kapsulinę kolekciją rasite tik Baltas Miškas Marriott viešbutyje. Online (baltasmiskas.lt) ir Raugyklos g. esančioje Baltas Miškas krautuvėje, šios kolekcijos NEBUS.

Papildymas 2023 Spalis. Baltas Miškas krautuvė veikia adresu Raugykos g. ir online. Čia rasite visas naujausias kolekcijas

Agnes Gilytės kapsulinė kolekcija

Vieni marškinėliai - trys skirtingos nuotaikos, o gal net ir skirtingos moterys. Taip į naujus drabužius reaguoja ir tavo spinta. Jie pasiūti taip, kad tiktų daugeliui figūrų tipų (svarbu nuspręsti, ar nori juos vilkėti sukištus į vidų, ar netvarkingai ištrauktus, ar vieną kartą atraitotomis rankovėmis, o gal ir visus tris).

BALTA duoda gaivos ir lengvumo jausmą, prie jos tinka atostogų nuotaika ir druskuoti plaukai, veidas be makiažo ar priešingai - ryškios lūpos.

JUODA žavi savo elegancija ir grakštumu. Jos dar labiau norisi vakare, kai tikiesi seksualaus griežtumo, neabejoji dėl ryškių lūpų ir savo įdegį paryškini lengvu makiažu.

PILKA yra atsakymas visoms, kurios dvejoja, ko nori. Tai spalva, deranti prie visko, ji tinka beveik visiems ir jos universalumo ribos nėra matomos, nes ji puikiai skamba ir prie siauro pieštuko sijono, ir prie lininių šortų, ir prie elegantiško švarko.

Faktas, kad visi šie marškinėliai labai panašūs, bet tuo pačiu ir labai skirtingi. Kaip ir tu, kaip ir tavo draugės ar sesės - visos jūs moterys, tačiau savaip nepakartojamos ir unikalios.