Prekių katalogas

Ateinamos gatvės

 • Ateinamos gatvės

  Žinote tokį posakį - “praeinama gatvė”?

  Nors dažnai girdimas tarp bevaikštinėjančių miestiečių, parduotuvių ir kitų verslų savininkų tarpe šie žodžiai įgauna išsikirtinę reikšmę.

  Buvimas praeinamoje gatvėje, reiškia, kad būsime atrasti ir pastebėti, ir to pasekoje veikla klestės.

  Tačiau Baltas Miškas parduotuvės visuomet buvo mūsų vadinamose “ateinamose" gatvėse. Truputį nuošalesnėse, tylesnesnėse, nes būtent tokios vietos mums atrodė "Miškiškos"

  Pradedant pirmąja Baltas Miškas parduotuve, kuri buvo Užupyje, ir vėliau sekusiomis parduotuvėmis Šv. Mikalojaus gatvėje, Crown plaza ir Marriott viešbučiuose, ir galiausiai parduotuvė Raugyklos gatvėje, kur esame įsikūrę šiandien, visos vietos buvo tokios, į kurias ateinama tikslingai, o ne tiesiog praeinama.

  Kiek vertingi tokie pasirinkimai komercine prasme yra dvejotina, tačiau mums visada norėjosi šiek tiek atitrūkti nuo kasdienio šurmulio ir sukurti ramią erdvę atradimams.

  Baltame Miške vietoj ritmiškos muzikos, skamba miško garsai, primenantys neskubėti, pasigilinti ką ir kodėl perkame, pasitarti, ar tiesiog pakalbėti apie viską ar nieką.

  Džiaugiamės, kad per daugiau nei dešimt metų veiklos užsitarnauto pasitikėjimo ir suburtos benduomenės dėka, galime įgyvendinti šias vizijas tylesniuose miesto kampeliuose.

  Neseniai Vogue Scandinavia publikuotame naujo viešbučio pristatyme ir Vilniaus miesto gide, šalia kitų lankytinų vietų rasite ir Baltą Mišką.

  Tai smagus priminimas, kad yra vis daugiau ieškančių išskirtinumo ir pasirengusių nuklysti nuo “praeinamų" gatvių.

  Nors tebeesame Senamiesčio nuošalėje, šiltiems orams įsibėgėjant, Baltą Mišką rasti truputį lengviau: pro atviras duris į gatvę švelniai skamba paukščių garsai.