Valiuta:

Prekių katalogas

DONUM Šilkinė skarelė - Pasaulio sutvėrimas IX | 68x68

 • DONUM Šilkinė skarelė - Pasaulio sutvėrimas IX | 68x68

  2999 
  5999  Sutaupykite 3000 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 •    Šilkinė skarelė "Pasaulio sutvėrimas IX" - tai meno ir pavasario atgimimo simfonija, užgimusi M.K. Čiurlionio kūrybos gelmėse. Ši skarelė yra tarsi drobė, ant kurios atgimsta genijaus vizijų pasaulis, subtiliai ir elegantiškai apgaubianti jūsų pečius.

  M.K. Čiurlionis žinomas dėl novatoriško požiūrio į meną ir muziką. Kartą jis yra pasakęs: „menas yra nebaigtas sapnas, kuriame kiekviena spalva yra žodis, kiekviena forma - istorija.“

  Skarelėje įamžintas vienas įstabiausių Čiurlionio paveikslų - į dangų besistiebiančios ryškios gėlės, perteikiančios pavasario atgimimą ir simbolizuojančios gyvybės ciklą, amžiną augimą bei naujo gyvenimo jausmą.

  Šilkinės skarelės "Pasaulio sutvėrimas IX" dizainas kurtas pagal M.K. Čiurlionio paveikslą, kurio vaizdą suteikė Nacionalinis M.K. Čiurlionio dailės muziejus. Paveikslas PASAULIO SUTVĖRIMAS IX. Popierius, tempera. 1905/06 m.

  Pagaminta iš 100% šilko;
  Unikalus autorinis dizainas;
  Dydis: 68 x 68 cm;
  Elegantiška dovanų dėžutė.
  Šilkinė skarelė "Pasaulio sutvėrimas IX" - nepavaldi laikui dovana ir meno mylėtojams, ir mados entuziastams. Nesvarbu, ar norite padaryti įspūdį, ar tiesiog papildyti savo garderobą elegancija, ši skarelė - puikus pasirinkimas.

  Gyvenime yra nedaug dalykų, kurie labiau pakeltų savivertę, nei kasdienis gryno šilko nešiojimas. Šilkas nuo seno yra žinomas kaip karališka medžiaga ir yra vertinamas dėl savo kokybės, minkštumo ir švelnumo. Tai - prabangos jausmas, kuris niekada neišeis iš mados.

  *M.K. Čiurlionio šilkinė skarelė "Pasaulio sutvėrimas IX" - vienetinis, labai riboto tiražo kūrinys.  

   Papildoma informacija: Prekės pristatymas NEMOKAMAI!

  Pirkimo internetu sąlygas galite rasti - http://www.baltasmiskas.lt/pirkimo-salygos

  Lapė lauks Jums kilusių klausimų elektroniniu paštu lape@baltasmiskas.lt bei mobiliuoju telefonu 869311260