Valiuta:

Prekių katalogas

Mados sąrašai pagalbininkai

Mados sąrašai pagalbininkai

Tikime, kad įvairūs viešinimo projektai yra naudingi. Todėl darome ir savo mažą indėlį ir jau keletą metų kuriame viešą Lietuviškų prekių ženklų sąrašą. Jame rasite virš trijų šimtų, jūsų dėmesio vertų kūrėjų sąrašą.  

Sveiki,

Portugalija turi gerai išvystytą tekstilės pramonę, sukuriančią apie 10% viso šalies eksporto. Renkantis drabužius, atkreipę dėmesį pastebėsite, kiek daug žinomų tvarių aukštesnės kategorijos produktų yra pagaminta Portugalijoje.

Tačiau, skirtingai nei kaimyninė Ispanija, Portugalija neturi plataus tarptautinio pripažinimo sulaukusių prekių ženklų. Mados festivalio Moda Lisboa įkūrėja tiki, kad pagrindinė problema yra komunikacija. Panašu, kad taip mano ne ji viena ir yra vis daugiau tiek oficialių, tiek privačių projektų siekiančių suteikti viešumą vietiniams prekių ženklams. Keli pavyzdžiai: Portuguese Shoes (Nuoroda) pristato daugiau kaip šimtą, daugiausia gana naujų, Portugališkų avalynės prekių ženklų. The Portuguese List (Nuoroda) stilingų mados ir dizaino prekių ženklų platforma, o Portuguese Brands (Nuoroda) rasite skoningai atrinktų, įdomių Portugališkų produktų, nuo maisto iki technologijų, įvairovę.

Lietuva daugeliu aspektų yra panašioje situacijoje su Portugalija. Tarp daugybės naujų prekių ženklų, vienetams pavyksta tapti pastebėtiems. Mes irgi tikime, kad įvairūs viešinimo projektai yra naudingi. Todėl darome ir savo mažą indėlį ir jau keletą metų kuriame viešą Lietuviškų prekių ženklų sąrašą (Nuoroda). Jame rasite virš trijų šimtų, jūsų dėmesio vertų kūrėjų sąrašą.