Valiuta:

Prekių katalogas

Sava parduotuvė iškart

Sava parduotuvė iškart

Suteikiame galimybę nedideliems prekių ženklams susikurti savą fizinę parduotuvę taip pat paprastai, kaip online parduotuvę.

 

Toks yra Baltas Miškas paslaugos Mikro Pop-up tikslas.

Mikro Pop-up iš esmės yra prekės ženklo mikro parduotuvė, veikianti Baltas Miškas butike Vilniuje.

Skirtingai nei savoje parduotuvėje, kur reikia rūpintis viskuo nuo patalpų iki personalo, mikro Pop-up'o atveju prekės ženklui tereikia pristatyti gaminius ir juos norimu būdu išeksponuoti.

Patogumo prasme procesas panašus į tai, kaip online platformos suteikia galimybę susikurti parduotuvę, nesirūpinant jokiais techniniais jos veikimo aspektais.

 

Mikro Pop-up privalumai ir skirtumai

 

  • Mažiau rūpesčių

Atkrenta visi praktiniai rūpesčiai, susiję su parduotuvės atidarymu ir valdymu, tokie kaip nuomos sutarys, komunaliniai mokesčiai, įranga, personalas, priežiūra ir daugelis kitų klausimų, neatsiejamų nuo fizinės prekybos.

Mikro Pop-up startas itin paprastas, reikia pasirūpinti asortimentu ir eksponavimu.

  • Nebūtina turėti daug asortimento

Daugelis naujų prekių ženklų gamina išskirtinius gaminius siaurose srityse ir dažnai stinga asortimento, reikalingo užpildyti parduotuvę, suteikiančią pilanverčią patirtį pirkėjui.

  • Lankstūs terminai

Mikro Pop-up leidžia mėgautis lankstumu ir, pavyzdžiui, prekiauti tik pristatant naujas kolekcijos ar sezoninio išpardavimo metu.

  • Fiksuotos išlaidos

Mažesniems prekių ženklams savos parduotuvės išlaikymo kaštai gali būti per aukšti. Mikro Pop-up leidžia už fiksuotą ir prieinamą kainą naudotis reikiamu kiekiu erdvės.

  • Sinergija su kitais prekių ženklais

Co-retail. Galimybė būti šalia kitų, susijusių ir vienas kitą papildančių prekių ženklų. Baltas Miškas prekiauja daugiau nei šimto žinomų Lietuvių kūrėjų sukurtais gaminiais.

  • Erdvė atskleisti koncepciją


Mikro Pop-up’e, skirtingai nei prekiaujant didmena ar konsignacija, prekės ženklas gali pilnai valdyti asortimento pateikima ir eksponuoti prekes pagal norimą koncepciją.

 

 

Susidomėjus kviečiame užpildyti formą arba susisiekti su mumis.