Valiuta:
 

Prekių pirkimo – pardavimo el. parduotuvėje taisyklės

ATSISKAITYMAS

Apmokėti už pasirinktas prekes www.baltasmiškas.lt elektroninėje parduotuvėje saugu ir paprasta. Tai galite padaryti per PayPal arba bankiniu pavedimu.


PRISTATYMAS LIETUVOJE

- Siuntos yra pristatomos NEMOKAMAI perkant daugiau nei už 30 EUR, per 2-3 darbo dienas siunčiant per LP express kurjeriu.

- Jeigu pirkinio krepšelis neviršija 30 EUR, MOKAMAS pristatymas 3 EUR., siunčiame per LP express kurjerius. Pristymas 2-3 d.d.

- Atsiimsiu pats - suderinę laiką, galite atvykti į mūsų krautuvę darbo dienomis 11.00-19.00 val., adresu Raugyklos g. 6, Vilnius

Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, visada skambinkite tel. 869311260 arba rašykite lape@baltasmiskas.lt .

Jei nesate tikri dėl pasirinktų rūbų dydžio ar būtinai norite pamatyti prieš perkant, galite atvykti į mūsų krautuvę ir pasimatuoti drabužius bei pamatyti kitas, jus dominančias prekes. Apžiūrėję, pasimatavę galite sumokėti parduotuvėje grynais arba banko kortele.


PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Norėdami užsakyti prekes į užsienį, prieš užsakydami susisiekite su mumis individualiai elektroniniu paštu lape@baltasmiskas.lt


GRĄŽINIMAS

Jei jūs pirkote rūbą ar avalynę, tačiau netiko dydis - praneškite mums telefonu 869311260 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas.
Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

- „Baltas miškas“ el. parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite per 14 60 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo.

- Parašykite mums el. laišką adresu lape@baltasmiskas.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis.

- Grąžinama prekė turi būti nenaudota.

- Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį pinigams grąžinti.

- Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 5-7 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Oficiali informacija apie ne maisto prekių grąžinimo sąlygas.


PRIVATUMO POLITIKA

Baltas Miškas privatumo politika suderinta su GDPR normatyvais. Susipažinkite detaliau.INFORMACINIAI NAUJIENLAIŠKIAI

Užsiregistravus sutinkate gauti Baltas Miškas naujienlaiškį. Naujienlaiškio prenumeratą galite nutraukti bet kuriuo metu paspaudę ant nuorodos siunčiamame laiške.


 

Ačiū, kad lankotės ir perkate pas mus.

Su meile Balto Miško Lapė

 

+ Senamiesčio "Baltas Miškas" krautuvė Raugyklos g. 6, Vilnius