Valiuta:

Prekių katalogas

Tarp Veblen ir Shein

Tarp Veblen ir Shein

Visą mados pramonę galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes. Vienoje spektro pusėje yra tokie prekių ženklai, kaip Shein. Jų tikslas gaminti kuo pigiau ir kuo didesniais kiekiais. Kitoje spektro pusėje yra, taip vadinami, Veblen produktai.

Sveiki,

Slaptas tyrimas atskleidė, kad greitos mados startuolis Shein (Nuoroda) darbuotojams moka 3 centus už vieno gaminio pasiuvimą (Nuoroda). Dienos norma, 500 gaminių. Darbo sąlygos: 18 valandų darbo diena ir viena laiva diena per mėnesį.

Visą drabužių pramonę galima suskirstyti į dvi pagrindines grupes. Vienoje spektro pusėje yra tokie prekių ženklai, kaip Shein. Shein, vienas sėkmingiausių pastarųjų metu startuolių, pasiekęs 100 mlrd.USD vertę, konkuruoja kaina ir kiekiu. Jų tikslas gaminti kuo pigiau ir kuo didesniais kiekiais

Kitoje spektro pusėje yra, taip vadinami, Veblen produktai (Nuoroda). Amerikiečių ekonomisto Thorstein Veblen sukurtas terminas apibėžia produktus, kuriuos pirkėjai perka ne todėl, kad jų kaina yra žemiausia, o dėl kitų, emocinių ir statuso priežasčių. Veblen produktų gamintojai nesiekia nei gaminti didžiausiais kiekiais, nei žemiausiomis kainomis. Atvirkščiai, produkcija dažnai ribojama ir dėmesys skiriama ne kaštų optimizacijai, bet unikalumui ir išskirtinumui. Visa prabangos prekių industrija iš esmės yra Veblen gaminiai.

Baltas Miškas parduodami gaminiai pilnai nepatenka nei į viena iš šių kategorijų, tačiau esame daug arčiau Veblen kategorijos, nei kitos, kurioje yra tokie prekės ženkai, kaip Shein.

Baltame Miške nerasite nei pigiausio megztinio, nei kelnių, nei striukės. Nei vienas, iš bemaž šimto mūsų atstovaujamų prekių ženklų, nepozicionuoja savęs, kaip pigiausio. Vietoj žemiausios kainos siekio, prioritetas skiriamas dizainui, etiškai gamybai, tvarumui, kokybei, išskirtiniems audiniams ir ilgaamžiškumui.