Valiuta:

Prekių katalogas

GODAleather

 •  APIE MUS

  PRADŽIA
  GODAleather, tai lietuviškas prekės ženklas, kuriantis natūralios odos, rankų darbo rankines, kuprines, bei aksesuarus nuo 2018 metų. Mūsų gaminiai išsiskiria unikaliais dekoravimo būdais: tapyba ant odos, siuvinėjimas karoliukais, siuvinėjimas aplikacijomis. Psichadeliniai ornamentai simbolizuoja asmenybės laisvę, laisvę kurti, kur ir kaip nori, ribų tam nėra. Laisvę kūrybai suderinę su precizišku gaminio atlikimu, taip mes sukūrėme unikalų, galbūt kažkam keistą, o kažkam tobulą, tačiau visais atvejais žvilgsnį prikaustantį aksesuarą.

  KODĖL AKIS?

  Daugumoje mūsų gaminamų rankinių, kuprinių ar aksesuarų, galima aptikti akies simboliką. Tai mistinė trečioji akis - senovės Graikijos filosofai buvo įsitikinę, kad trečioji akis yra centrinėje smegenų dalyje. Manyta, kad garsiausi orakulai gebėdavo atmerkti savo vidinę akį ir taip pamatyti praeitį, dabartį ir ateitį. Jos galimybės yra milžiniškos ir kiekvienas žmogus, kuris jas atvers, gali tikėtis savo gyvenime teigiamų pokyčių. Trečioji akis mums padeda pažvelgti toliau, nei šiuo metu esame fiziškai. Jos dėka galima peržengti kasdieniškumo ir įprastumo ribas.
  Šis simbolis puikiai atskleidžia mūsų požiūrį į gyvenimą, bei kūrybą – žmogus, kaip ir menas, jo galimybės beribės.

  KAM MES KURIAME?
  Su mūsų kuriamomis rankinėmis nuo žvilgsnių nepasislėpsite. Šiuo atveju nei amžiaus cenzas, nei lytis nėra svarbu, kuriame ryškioms, drasioms, laisvoms asmenybėms. Judriose miesto gatvėse ar ramioje provincijos pakrantėje, visur kur esi tu, kartu yra ir GODA rankinė.

  GAMYBA
  Visas procesas vyksta nedidelėje studijoje Vilniuje. Gaminiui sukurti, reikia daugybės kūrybinių elementų. Su kiekvienu nauju gaminio modeliu, galvoje tarsi naują pastatą statytum, viskas susideda po nedidelę plytą, viena mintis iš ten, viena spalva iš ten, sluoksnis iš ten, kol galiausiai sukaupi tiek idėjų, kad tavo vizija tampa visuma. Visa tai, ką kaupei galvoje, perkeli ant popieriaus lapo, tuomet seka lekalų gamyba, medžiagų, furnitūros pasirinkimas, dekoracijos atlikimo būdas, ir preciziškas viso gaminio pasiuvimas. Turima naujausia siuvimo įranga, ne tik palengvina gamybą, tačiau ir garantuoja nepriekaištingą kokybę.
  TAPYBA ANT ODOS
  Tapyba ant odos – vienas ryškiausių, bei populiariausių mūsų rankinių dekoravimo būdų.
  Tapytoms rankinių detalėms naudojama natūrali, jokiais dažais ar lakais nedengta oda, taip dažai su kuriais tapome susigeria į odą. Naudojame Itališkus, vandens pagrindo specializuotus natūraliai odai skirtus dažus. Kadangi dažai besigerdami į odą praranda pigmento ryškumą, tepama tiek sluoksnių, kol pigmentas išryškėja, taip sluoksnis po sluoksnio gimsta mūsų tapyti ornamentai, paveikslai, puošiantys rankines. Tam, kad mūsų kurti piešiniai atlaikytų visas neprognozuojamas oro salygas, jie padengiami dvigubu natūraliai odai skirto lako sluoksniu, kuris išdžiuvęs nesukietėja, išlaiko elastingumą, bei apsaugo dažus nuo lietaus ar sniego.  

  Skaityti daugiau
  Prekių nėra.