Valiuta:

Prekių katalogas

Pirkimo sąlygos

 •  

  ATSISKAITYMAS

  Apmokėti už pasirinktas prekes www.baltasmiškas.lt elektroninėje parduotuvėje saugu ir paprasta. Tai galite padaryti per  Mokėjimai.lt arba grynais pinigais kurjeriui, kortele atsiimant siuntinį paštomate.


  PRISTATYMAS LIETUVOJE

  - Siuntos yra pristatomos NEMOKAMAI kai perkama už daugiau nei už 100 EUR. Pristatoma per 1-3 darbo dienas siunčiant OMNIVA kurjeriu arba atsiimant OMNIVA pasirinktame paštomate.

  - Jeigu pirkinio krepšelio suma neviršija 100 EUR, pristatymas kainuoja 5 EUR siunčiant per OMNIVA kurjerius arba 3 EUR siunčiant per OMNIVA paštomatus.

  - Atsiimkite patys! Visus pirkinius nemokamai galite atsiimti Baltas Miškas krautuvėje darbo dienomis 11.00-19.00 val., adresu Raugyklos g. 6, Vilnius

  Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, skambinkite tel. 869311260 arba rašykite lape@baltasmiskas.lt .

  Jei nesate tikri dėl pasirinktų rūbų dydžio ar būtinai norite pamatyti prieš perkant, galite atvykti į mūsų krautuvę ir pasimatuoti drabužius bei pamatyti kitas, jus dominančias prekes. Apžiūrėję, pasimatavę galite sumokėti parduotuvėje grynais arba banko kortele.


  PRISTATYMAS UŽSIENYJE

  - Siuntos yra pristatomos NEMOKAMAI, kai pirkinio krepšelio suma viršija 200 EUR.

  - Jei krepšelio suma yra mažiau nei 200 EUR, pristatymas kainuoja 10  EUR.

  - Siuntą išsiųsime per 1-3 darbo dienas po užsakymo gavimo ir netrukus atsiųsime siuntinio sekimo numerį. Priklausomai nuo gavėjo šalies siunta atkeliaus dviejų savaičių eigoje. 

  Jei turite klausimų susisiekite su mumis individualiai elektroniniu paštu lape@baltasmiskas.lt


  GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  Jei jūs pirkote rūbą ar avalynę, tačiau netiko dydis - praneškite mums telefonu 869311260 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas.
  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

  - Baltas miškas el. parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo.

  - Prekes galite grąžinti arba pakeisti atvykę į Baltas Miškas krautuvę Vilniuje arba atsiųsti paštu.

  - Parašykite mums el. laišką adresu lape@baltasmiskas.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis.

  - Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nesugadinta, nuo prekės nenuimtos etiketės, prekės komplektacija pilna.

  - Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį (20 skaitmenų), kartu su vadu ir pavarde, pinigams grąžinti.

  - Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

  - Prekės grąžinimo ar keitimo siuntimo iš užsienio išlaidas apmoka pirkėjas ( išskyrus tuos atvejus jei prekė buvo nekokybiška)

  Oficiali informacija apie ne maisto prekių grąžinimo sąlygas.


  PRIVATUMO POLITIKA

  Baltas Miškas privatumo politika suderinta su GDPR normatyvais. Susipažinkite detaliau.


  INFORMACINIAI NAUJIENLAIŠKIAI

  Užsiregistravus sutinkate gauti Baltas Miškas naujienlaiškį. Naujienlaiškio prenumeratą galite nutraukti bet kuriuo metu paspaudę ant nuorodos siunčiamame laiške.


   

  Ačiū, kad lankotės ir perkate pas mus.

  Su meile, Balto Miško Lapė

   

   + Senamiesčio "Baltas Miškas" krautuvė Raugyklos g. 6, Vilnius