Pirkimo sąlygos

 • ATSISKAITYMAS

  Apmokėti už pasirinktas prekes www.baltasmiškas.lt elektroninėje parduotuvėje saugu ir paprasta. Tai galite padaryti per  Mokėjimai.lt arba grynais pinigais kurjeriui, kortele atsiimant siuntinį paštomate.


  PRISTATYMAS LIETUVOJE

  - Siuntos yra pristatomos NEMOKAMAI perkant daugiau nei už 30 EUR, per 1-3 darbo dienas siunčiant OMNIVA kurjeriu arba atsiimant OMINIVA pasirinktame paštomate.

  - Jeigu pirkinio krepšelio suma neviršija 30 EUR, MOKAMAS pristatymas 3 EUR., siunčiame  per OMNIVA kurjerius arba 2 EUR., siunčiame per OMNIVA paštomatus.

  - Atsiimsiu pats - suderinę laiką, galite atvykti į mūsų krautuvę darbo dienomis 11.00-19.00 val., adresu Raugyklos g. 6, Vilnius

  Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, skambinkite tel. 869311260 arba rašykite lape@baltasmiskas.lt .

  Jei nesate tikri dėl pasirinktų rūbų dydžio ar būtinai norite pamatyti prieš perkant, galite atvykti į mūsų krautuvę ir pasimatuoti drabužius bei pamatyti kitas, jus dominančias prekes. Apžiūrėję, pasimatavę galite sumokėti parduotuvėje grynais arba banko kortele.


  PRISTATYMAS UŽSIENYJE

  Norėdami užsakyti prekes į užsienį, prieš užsakydami susisiekite su mumis individualiai elektroniniu paštu lape@baltasmiskas.lt


  GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

  Jei jūs pirkote rūbą ar avalynę, tačiau netiko dydis - praneškite mums telefonu 869311260 apie tai iš karto gavę savo užsakymą. Suderinsime keitimo į kitą dydį/modelį arba grąžinimo sąlygas.
  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

  - Baltas miškas el. parduotuvėje pirktą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo.

  - Prekes galite grąžinti arba pakeisti atvykę į Baltas Miškas krautuvę Vilniuje arba atsiųsti paštu.

  - Parašykite mums el. laišką adresu lape@baltasmiskas.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis.

  - Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir nesugadinta, nuo prekės nenuimtos etiketės, prekės komplektacija pilna.

  - Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją ir savo banko sąskaitos numerį (20 skaitmenų), kartu su vadu ir pavarde, pinigams grąžinti.

  - Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

  Oficiali informacija apie ne maisto prekių grąžinimo sąlygas.


  PRIVATUMO POLITIKA

  Baltas Miškas privatumo politika suderinta su GDPR normatyvais. Susipažinkite detaliau.


  INFORMACINIAI NAUJIENLAIŠKIAI

  Užsiregistravus sutinkate gauti Baltas Miškas naujienlaiškį. Naujienlaiškio prenumeratą galite nutraukti bet kuriuo metu paspaudę ant nuorodos siunčiamame laiške.


   

  Ačiū, kad lankotės ir perkate pas mus.

  Su meile, Balto Miško Lapė

   

   + Senamiesčio "Baltas Miškas" krautuvė Raugyklos g. 6, Vilnius