Valiuta:
 

Grow Slow

 • Pluoštinių kanapių audiniai draugiški gamtai, jie sunaudoja daug mažiau vandens nei medvilnė. Kanapės daug greičiau absorbuoja CO2 iš aplinkos nei medžiai. Šis audinys turi antimikrobinių savybių, todėl natūraliai mažina kenkėjus, juos auginant pesticidų paprastai nereikia. Kanapės gali lengvai augti daugumoje dirvožemio tipų, jos nesugadina dirvožemio savybių ir gali grąžinti gyvybiškai svarbias maistines medžiagas į dirvą. Tad sprendžiant iš visų kanapių pluošto savybių tai yra labai tvarus, gamtai draugiškas augalas.

  https://goodonyou.eco/material-guide-hemp/


  Dėl pluoštinių kanapių antimikrobinių savybių net karštą vasaros dieną nebus prakaito kvapo, jos apsaugo nuo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimosi.
  Kanapių drabužiuose siūlų skaičius yra didelis, o tai reiškia, kad jie yra tvirtai austi. Dėl šios priežasties saulės spinduliai negali prasiskverbti per medžiagą, todėl jis apsaugo nuo žalingo UV spindulių poveikio.
  Tvarus kanapių pluoštas yra stipriausias natūralus pluoštas, kuris audinį laiko tvirtą, tad jis lengvai nenusitrina, yra atsparus blukimui, gerai išlaiko formą, po kiekvieno plovimo tampa minkštesnis ir švelnesnis. Kanapių audiniai puikiai sugeria drėgmę, leidžia odai kvėpuoti. Taip pat kanapės audiniai daug mažiau glamžosi nei linas.
    

  Grow Slow tiesaus silueto kelnės

   Sudėtis: 100 proc. kanapės pluoštas 

    

  8900
  Grow Slow mėlyni džinsai " Timeless"

   Sudėtis: 63 proc. kanapės pluoštas 

  9900
  12900 Sutaupykite 3000
  Grow Slow kraminis mini sijonas "Vasara mieste"

   Sudėtis: 100% kanapės pluoštas  

  10900
  Grow Slow kreminė mini suknelė - sarafanas

   Sudėtis: 100 proc. kanapės pluoštas 

    

  12900
  Grow Slow kreminis klasikinis švarkas

   Sudėtis:  100% kanapės pluoštas  

  21900