Valiuta:

Prekių katalogas

Tvarumas

 • Tvari prekyba

  Pirma apie tai, kaip prie tvarumo neprisidedame mes:

  Parduodame kitų pagamintus gaminius, kurių gamybos ir veiklos procesų nekontroliuojame, veikiame nuomotose patalpose, kurių energetinio efektyvumo ir kitų galimų tvarumo veiksnių taip pat nekontroliuojame, vykdome prekybą internete, kur tvarumo aspektų irgi ne kontroliuojame.

  Atmetus visas sritis kuriose pakeisti galime mažai ką arba nieko, ieškome savų būdų, kaip Balto Miško veikla galėtų prisidėti prie tvarumo.


  Žiediškumas

  Šiais metais suteikėme galimybę Baltame Miške parduoti nenaudojamus Lietuvių kūrėjų gaminius. Tereikia atnešti ar atsiųsti geros kokybės drabužius ir akesuarus, ir juos išeksponuosime pardavimui Baltas Miskas butike.


  Smulkūs pataisymai

  Jau kuris laikas siūlome smulkių pataisymų paslaugą.
  Netolimoje ateityje planuojame pasiūlyti platesnes pataisymų paslaugas, leisiančias ivairius gaminius dėvėti ilgiau.


  Dalijamės žiniomis

  Baltas Miškas remiamame naujienlaiškyje dalinamės informacija apie įvairius tvarius prekių ženklų ir jų rekomendacijomis.


  Logistika

  Išorinėms pakuotems dažnai naudojame naudotas kartonines dėžes.
  Suteikiame galimybe išvengti siuntimo ir atsiimti pirkinius Baltas Miškas butike.
  Kartais, jei pakeliui, pirkinius tiesiog nuvežame patys.


  --

  Baltas Miskas prekiauja Lietuviškų prekių ženklų mados ir dizaino gaminiais. Savo veikloje tvarumo siekiame mums prieinamais būdais ir priemonėmis. Šiandieninės pastangos yra tokios, o ateityje toliau ieškome naujų būdų, kaip prisidėti kuriant tvaresnę vartojimo kulturą.

  Atnaujinta 2024 05 22