BLOGAS

Nesenstanti merino vilna

12-ąjame  amžiuje išpopuliarėjusi merino avių vilna amžiams bėgant nepraranda populiarumo. 

Ir ne veltui. Merino vilna pasižymi ištisa virtine gerų savybių.  

Kašmyro išskirtinumas

Kašmyras intriguoja, tačiau ir truputį glumina, savo paslaptinga kilme, savybėmis, priežiūra. Šį vieną vertingiausių natūralių audinių verta pažinti geriau.

Atsakome į keturis dažniausiai, kašmyro pirkėjus dominančius klausimus: Kodėl brangu? Kodėl geriau nei kita vilna? Kaip atpažinti tikrą kašmyrą? Kaip prižiūrėti?  

LRT Radijuje kalbame apie butikus

Praeitą savaitę buvome pakviesti į LRT radiją pokalbiui apie butikų kasdienybę.  

Beribiai megztiniai

Lietuvos megztinių gamintojai metai iš metų stebina savo progresu. Šie metai ne išimtis. Pristatome penkis prekių ženklus žinomus savo megztais kūriniais.

Treningai ir aukštakulniai

Aš nesu ta, kuri nuosekliai seka trendus, bet ši treningų apjungtų su elegancija mada man patinka :)  

Top 5: 2020-ųjų mėgstamiausi

Ne prioritetinis, ne moksliškas "Baltas Miškas" perkamiausių gaminių Top 5.   

Dovanojimo menas

Baltame Miške dažnai apsilanko žmonės ieškodami dovanų. Pas mus lengva atrasti dovanų, kurios tinka tiek artimiausiems, tiek verslo kolegoms. Tačiau nesvarbu kam renkama dovana, vieną dalyką pastebiu nuolatos - išrinkti dovaną visada yra rimtas iššūkis.  

Pardavimai ir išpardavimai

 

Apsilankius naujoje internetinėjė parduotuvėje aš pirmiausia užsuku į dvi skiltis: suknelės ir išpardavimai. Nežinau kodėl, bet iš tų dviejų kategorijų nusprendžiu ar likti ir toliau pasižvalgyti ir gal kažką įsigyti, ar jau eiti kitur. Todėl nenuostabu, kad ir Balto Miško išpardavimų skiltis sulaukia mano išskirtinio dėmesio.  

Daiktai transformeriai

Man atrodo, kad šiam pertekliaus laikotarpyje mes jau žengiam į tą etapa, kada norime turėti vis mažiau daiktų. Išrinkau 3 daiktus, kurie man patiko dėl savo funkcionalumo.  

Vienos spalvos deriniai

Sukomplektuoti žavingą vienos spalvos derinį yra tikrai nelengva!